NASIL
ÇALIŞI
YORUZ?

Markanızın sosyal medyasını yönetirken önce bir içerik takvimi oluşturulur. İçerik takvimi firmanızı yansıtan özgün içeriklerdir. Yazılan içerikler belirlediğiniz hedef kitlenin dikkatini çekebilir aynı zaman kendinizi en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

İçeriklere onay verildikten sonra görsel ve tasarım çalışmalarına başlanır. Seçilen görseller içerikle bir bütün oluşturur ve en yüksek kalitede görsellerdir.Görsellerin ve içeriğin bir araya geldiği bir tasarımla hedef kitlenin dikkati çekilir.

Hazırlanan tasarımlar sosyal medya platformunuzda istatistiklerinizden baz alınarak en çok aktif olunan saatlerde hayranlarınızla paylaşılır. Aylık olan paylaşımlarınız ayın başında hesabınızda planlanır ve otomatık olarak paylaşılır.

Ay sonunda elde edilen istatistik veriler toparlanır. Bir önceki ayla ve rakip firmalarınızla karşılaştırma yapılır. İlgi çeken gönderiler tespit edilir. Bir dahaki ayın hazırlıkları elde edilen verilere göre yapılır. Analiz sonuçları ve İstatistikler mail adresinize gönderilir. Tüm sosyal mecralarda markanızın gönderileri eş zamanlı yayınlanır.