Yüzyıl Hastanesi

Yüzyıl Hastanesi Yüzyıl Hastanesi Yüzyıl Hastanesi

Yüzyıl Hastanesi

Proje Açıklaması :

Özel Yüzyıl Hastaneleri, halkımıza kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunmak üzere 1996 yılında Kocaeli Gebze'de hizmet vermeye başlamış olup, 2013 yılında İstanbul Pendik Hastanesi ile hizmet zincirine yeni halkalar eklemiştir.

İleri tıp teknolojilerinin kullanıldığı hastanemizde; tanı ve tedavi üniteleri, tüm branşlarda ameliyatların yapılabildiği toplamda 5 ameliyathane, her hastaya özel bakım hizmeti verilebilen 50 servis, 21 erişkin yoğun bakım, 21 yenidoğan yoğun bakım ve 5 çocuk yoğun bakım olmak üzere toplam 97 yatağı ve 320 personeli ile hasta memnuniyetinin üst seviyede sağlanması amaçlanmaktadır. Başarılı branş hekimlerine sahip hastanelerimizde; laparoskopik cerrahi, çocuk cerrahisi, tüp bebek ünitesi, fizik tedavi ve rehabilitasyon ünitesi, estetik ve plastik cerrahi, güzellik merkezi ve özellikli diş sağlığı tedavileri başta olmak üzere, dahili ve cerrahi tüm branşlarımızda hizmet verilmektedir.

Hastanelerimizin modern alt yapısı, sürekli yenilediğimiz teknolojimiz, konforu ve kaliteyi ön planda tutan, etik ilkelerden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ve her zaman güler yüzlü personelimiz ile yıllar içinde hastalarımızın güveni ve dostluğunu kazanmanın gururunu yaşıyoruz. Bu güvene layık olmak için işimizi hep olduğu gibi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz.

  • Müşteri : Yüzyıl Hastanesi
  • Sektör : Hastane
  • Tarih : 2014-12-15
  • Durum :Proje Devam Etmektedir
  • /