Tatil Jeti

Tatil Jeti Tatil Jeti Tatil Jeti

Tatil Jeti

Proje Açıklaması :

TÜRSAB A grubu seyehat acentası olan TATİLJETİ 2016 yılından beri yurtiçi ve yurtdışı butik turizm hizmeti vermektedir. Hizmet vermeye başladığımız yıldan bu yana tematik, özgün tur programları gerçekleştirmekte, yerli  ve yabancı gezginlere yönelik kültür turizmi alanında başarıyla faaliyet göstermekteyiz.

Genç, yenilikçi aynı zamanda yıllarca turizm sektöründe çalışmış  deneyimli yönetici kadrosu ve personeli ile dinamik bir ekibiz.

TatilJeti olarak, Türkiye’yi bölge bölge, şehir şehir, kasaba ve köyleriyle buralarda yaşaya insanlarıyla, tarihi dokusu ve coğrafyasıyla, sosyal ve kültürel çizgileriyle siz gezi severlere tanıtmayı amaç edindik. Düzenlediğimiz turlar ile sadece Anadolu’nun çeşitli yerlerini gezmekle kalmadık, aynı zamanda da yer yer inanılmaz güzellikler yakaladık, çevre bilincini geliştirmeye, doğal ve kültürel zemini ortaya çıkarmaya çalıştık.

Kısaca yaratıcı ve butik hizmetler sunarak unutulmaz deneyimler yaşatmış, Türkiye’de ve uluslararası alanlarda yüzde yüze yakın müşteri memnuniyeti sağlayarak başarılı turlar gerçekleştirmiş, yenilikçi ve sıradışı hizmetler sunan bir acentayız. Hizmet alanlarımızı değer katarak genişleten ulusal ve uluslararası alanda güvenilir, kaliteli, köklü, global düşünen, yerel değerlerin bilincinde olan ve üstlendiği her işi kültürel öğeleri ön planda tutarak en iyi şekilde yapmayı hedefleyerek sizlere hizmet sunmaya devam edeceğiz.

  • Müşteri : Tatil Jeti
  • Sektör : Turizm
  • Tarih : 2019-02-06
  • Durum :Proje Devam Etmektedir
  • /