Orvela Mimarlık

Proje Açıklaması :

Orvela İç Mimarlık & Tasarım 6 yıllık geçmişiyle bağımsız olarak birçok projelere imza atmıştır. 6 yıl boyunca sayısız tasarım ve uygulama projelerine imza attıktan sonra gittikçe büyüyen müşteri istekleri doğrultusunda 2016 yılı sonunda tam anlamıyla kurumsallaşma yoluna girerek Orvela İç Mimarlık & Tasarım ismi altında çalışma faaliyetlerini sürdürmeye karar vermiştir.

Hizmet sektörüne girdiğimiz günden bu yana farklı kapsam ve fonksiyondaki iç mimarlık tasarım uygulama, reklam ve yazılım alanlarında, özgün bir bakış açısıyla ve edindiğimiz tecrübe ve birikimlerin ışığında tüm dünyada şu anda değişmekte olan tasarım trendlerini de sürekli takip ederek, alanında uzman deneyimli kadromuzla birlikte müşteri odaklı ve öznelleştirerek tasarımlar yapmaktayız.

İç Mimarlık ve Tasarım alanının geniş ve hayal gücünü zorlayan güncel yenilikler gerektiren bir alan olduğunun bilinciyle, her bir alanda uzmanlaşmış bir kadroyla hizmet veriyor olmamız müşterilerimizin memnuniyetiyle taçlanmakta olup, bu da bizi daha çok motive ederek güçlendirmektedir. Biz inanıyoruz ki profesyonel bir ekibin uyumlu çalışması sonucu aldığımız her projeye sıra dışı bir yaklaşım getirmek ve hayal ettiğinizin üzerinde bir tasarımla karşı karşıya kalmanız, hak ettiğiniz bir hizmet sunumudur.

  • Müşteri : Orvela Mimarlık
  • Sektör : Mimarlık
  • Tarih : 14.11.2017
  • Durum :Devam Ediyor
  • /