ESSENTE Sosyal olarak, müşterilerimizin amaçlarını doğru hedef kitlesine ulaştırarak sosyal medyayı en iyi şekilde kullanmalarını sağlıyoruz.

ESSENTE Sosyal sektör ihtiyaçları ve kaliteli iş anlayışı göz önüne alınarak reklam ve danışmanlık alanlarında hizmet vermek ve çağdaş iş anlayışını yansıtmak amacıyla kurulmuştur.

ESSENTE Sosyal Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsemiştir. Yaptığımız her işte, ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef almaktayız. Müşteri, kalite anlayışımızın odak noktasıdır. ESSENTE Sosyal ilk defada da doğru ve tam olarak istenen hizmeti vererek ve bu sayede müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Bu amaçla kalite seviyemizi daha da yükseltmek ve sürekli geliştirmek için planlı olarak çalışmalarımız devam etmektedir. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız bilgi teknolojilerini etkin kullanmasına yardımcı olabilmek hedefiyle, hareket etmektedi

ESSENTE Sosyal'in hizmetlerini daha iyi görmek için web sitemizden ve müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.
Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız bilgi teknolojilerini etkin kullanmasına yardımcı olabilmek hedefiyle, hareket etmektedir.